Maturita z fyziky I. digitální ŠKOLSKÁ LICENCE PLUS

17500180A

Maturita z fyziky I. (Mechanika) digitální ŠKOLSKÁ LICENCE PLUS pro UČITELE a ŽÁKY školy. Materiály by měly pomoci budoucím maturantům z fyziky při jejich přípravě na maturitní zkoušku tak, aby jejich forma maturitních zadání při samotné maturitní zkoušce nepřekvapila (Jozef Beňuška, autor).

Část 1 Mechanika: Kinematika, Dynamika, Gravitační pole, Práce a energie, Mechanika tuhého tělesa, Mechanika kapalin a plynů. Materiály obsahují řadu inspirativních zadání pro učitele fyziky, které mohou využít buď v upravené nebo nezměněné formě při vytváření maturitních zadání z fyziky nebo při své každodenní pedagogické praxi. V jednotlivých tematických kapitolách učiva fyziky jsou úkoly ve formách zadání podle cílových požadavků na znalosti a dovednosti maturantů z fyziky. Trvalá licence, určená pro žáky a učitele fyziky - škola má nárok na tolik LICENČNÍCH KÓDŮ, kolik je ve škole ŽÁKŮ a UČITELŮ fyziky. Licence se doručují na školu elektronicky. Aktivují se přes internet a jsou vázány na konkrétní hardwarovou konfiguraci počítače.