Kategorie

TOP PRODUKTY

Katalog

Dostupnost
  LABORATORIA, UČEBNĚ, DÍLNY

  Laboratoř nebo Odborná učebna CHEMIE

  Před tím, než se pustíte do práce na přípravě nové učebny nebo laboratoře, je důležité stanovit si účel využití – bude Vaše nová učebna sloužit jen pro vyučování chemie nebo i jiných předmětů? Nebo:

  Druhým krokem je promyslet si, která média (elektřina, voda, odpad, plyn, odsávání) budou v učebně nebo laboratoři využívána, a zda jsou v prostoru dostupná a přístupná. Rozvody médií od učitelského pracoviště k žákovským stolům je lze vést různými způsoby (Zobrazit fotogalerii)

  Třetím krokem je vybavit učebnu nebo laboratoř vhodnou školskou tabulí a vybrat si učitelské pracoviště na míru (Zobrazit fotogalerii)

  Možná se rozhodnete ve vaší nové laboratoři nebo učebně zrekonstruovat, nebo vybudovat počítačovou síť a IKT vybavení. Inspirujte se nabídkou edukační techniky a výukových softwarů

  Nezapomeňte na vybavení učebny, laboratoře nebo kabinetu doporučenými sadami učebních pomůcek a přístrojového vybavení nebo vybírejte z aktuální nabídky učebních pomůcek

  Na závěr jen pár tipů - práce lze rozdělit do etap - podle prostorových i finančních možností školy. Pro přípravu prostoru – rozvody, podlahy, média – můžete využít místně dostupných odborníků, se kterými umíme předem odkonzultovat technické požadavky na přípravu učebny. Věříme, že Vaše nová učebna nebo laboratoř bude inspirativní, praktické a krásné místo.

  Produkt byl úspěšně přidán do srovnání produktů!