iDoctum

iDoctum je interaktivní výukový software vyvinutý učiteli. Je vhodný pro základní i středoškolské vzdělávání, ať už při výuce ve škole nebo i pro domácí online vzdělávání. Je to sbírka komplexních vzdělávacích materiálů uspořádaných v modulárním pořadí, díky čemuž žáci snadno pochopí probírané učivo.

Obsahuje 3D animace, interaktivní experimenty, grafy, mapy, obrázky, simulační modely, úkoly, pracovní listy, testy, textové nápovědy, audio a video sekvence. Na výběr jsou oblasti jako fyzika, matematika, biochemie, přírodní vědy ak nim další témata. Je optimalizován pro používání s dotykovými a interaktivními tabulemi.

iDoctum získal několik významných ocenění, mezi něž patří například Worlddidac Award 2010, SOE Global Education Awards 2012 a 2014, Comenius EduMedia Award 2017 a mnohé jiné.