Experiment je zážitek - licence Učitelská.

17500156A

Dobře předvedený experiment je zážitek pro obě strany, žáka i učitele. Pokusili jsme se popsat několik experimentů tak, jak je předvádíme žákům. Josef Beňuško, autor.

V této publikaci jsme se pokusili popsat několik experimentů tak, jak je předvádíme žákům. Říkáme-li experiment, skrývá se za ním vlastně soubor více experimentů, které se sebe navazují a postupně potvrzují prezentovanou fyzikální teorii. Zárukou udržení pozornosti a zájmu žáků je nejen logická návaznost experimentů, ale také mistrovství učitele v kladení otázek, v odpovědích na žákovské reakce, herecký výkon učitele, jeho zanícenost a pod. Dobře předvedený experiment je zážitek pro obě strany, žáka i učitele. Trvalá licence, určená pro učitele fyziky. Škola má nárok na tolik LICENČNÍCH KÓDŮ, kolik je ve škole učitelů fyziky. Licence se doručují na školu elektronicky. Aktivují se přes internet a jsou vázány na konkrétní hardwarovou konfiguraci počítače.