Kategorie

TOP PRODUKTY

Katalog

Dostupnost
  Laboratoře, Učebně, Dílny

  Školní laboratoř, odborná učebna, dílna - místa, která vyzařují inspirativní energii, voní poznáním a pomáhají propojit svět bezstarostného dětského objevování se světem práce dospělých.

  Je to první místo, kde se dítě naučí, že moudrost se získává praktickým využitím znalostí a že učit se něco nového může být stále zábavné a uspokojující.

  V odborné třídě je nejdůležitější nadšený učitel a vnímaví žáci. Vše ostatní je jen vybavení, se kterým vám rádi pomůžeme.

  Konkrétní podoba laboratoria, učebny nebo dílny je vždy výsledkem kombinace požadavků a finančních možností školy. Stačí k tomu tři kroky:

  1. 1. KROK
   Domluvíme si osobní nebo virtuální schůzku - sdělíte nám své představy, požadavky, specifika a my vytvoříme předběžný návrh technického řešení, společně zaměříme prostor a zmapujeme rozmístění médií - to vše zdarma
  2. 2. KROK
   Připravíme technický návrh řešení, cenovou nabídku na kompletní realizaci bez skrytých nákladů, dohodneme se na technickém řešení konstrukčních prvků, materiálů a barev, dohodneme se na ceně a uzavřeme objednávku nebo smlouvu o realizaci
  3. 3. KROK
   realizacie zakázky, připojení médií, test a revize. Samozřejmostí je úklid po realizaci a odstranění obalového materiálu. Předání kompletní laboratoria, učebny nebo dílny včetně technické dokumentace a revizí.
  Produkt byl úspěšně přidán do srovnání produktů!