Kategorie

TOP PRODUKTY

Katalog

Dostupnost
  Laboratoře, Učebny, Dílny
  Školní laboratoř, odborná učebna, dílna – místa, která vyzařují inspirativní energii, voní poznáním a pomáhají přemostit svět bezstarostného dětského objevování se světem dospělácké práce.
  Je to první místo, kde se dítě naučí, že moudrost se získává praktickým využitím znalostí a že učit se něco nového může být stále zábavné a uspokojující.

  Nejdůležitější v odborné učebně je nadšený učitel a vnímaví žáci. Všechno ostatní je jen vybavení, se kterým Vám rádi pomůžeme.

  Konkrétní podoba Laboratoře, Učebny nebo Dílny je vždy výsledkem kombinace požadavků a finančních možností školy. Chce to jen 3 kroky:
  1. 1. KROK
   Dohodneme si schůzku osobní nebo virtuální – Vy nám řeknete Vaše představy, požadavky, specifika a my Vám uděláme předběžný návrh technického řešení, společně zaměříme prostor a zmapujeme rozvody médií – vše bezplatně
  2. 2. KROK
   Připravíme Vám technický návrh řešení, cenovou nabídku na kompletní realizaci bez skrytých nákladů, odsouhlasíme technické řešení použitých konstrukčních prvek, materiálů a barevnosti, odsouhlasíme si cenu a uzavřeme objednávku nebo smlouvu na realizaci
  3. 3. KROK
   Zrealizování objednávky, připojení médií, odzkoušení a revize. Samozřejmostí je úklid po realizaci a odvoz obalového materiálu. Předání kompletní laboratoře, učebny nebo dílny včetně technické dokumentace a revizí.
  Produkt byl úspěšně přidán do srovnání produktů!