Laboratoře, Učebny, Dílny
    Školní laboratoř, odborná učebna, dílna – místa, která vyzařují inspirativní energii, voní poznáním a pomáhají přemostit svět bezstarostného dětského objevování se světem dospělácké práce.
    Je to první místo, kde se dítě naučí, že moudrost se získává praktickým využitím znalostí a že učit se něco nového může být stále zábavné a uspokojující.

Nejdůležitější v odborné učebně je nadšený učitel a vnímaví žáci. Všechno ostatní je jen vybavení, se kterým Vám rádi pomůžeme.

Konkrétní podoba Laboratoře, Učebny nebo Dílny je vždy výsledkem kombinace požadavků a finančních možností školy. Chce to jen 3 kroky:
    1. 1. KROK
      Dohodneme si schůzku osobní nebo virtuální – Vy nám řeknete Vaše představy, požadavky, specifika a my Vám uděláme předběžný návrh technického řešení, společně zaměříme prostor a zmapujeme rozvody médií – vše bezplatně
    2. 2. KROK
      Připravíme Vám technický návrh řešení, cenovou nabídku na kompletní realizaci bez skrytých nákladů, odsouhlasíme technické řešení použitých konstrukčních prvek, materiálů a barevnosti, odsouhlasíme si cenu a uzavřeme objednávku nebo smlouvu na realizaci
    3. 3. KROK
      Zrealizování objednávky, připojení médií, odzkoušení a revize. Samozřejmostí je úklid po realizaci a odvoz obalového materiálu. Předání kompletní laboratoře, učebny nebo dílny včetně technické dokumentace a revizí.