Kategorie

TOP PRODUKTY

Katalog

Dostupnost
  LABORATORIA, UČEBNĚ, DÍLNY

  Laboratoř nebo Odborná učebna ELEKTROTECHNIKY

  Pokud stojíte před rozhodnutím vytvořit učebnu nebo laboratoř elektrotechniky, pravděpodobně už víte, co byste v něm potřebovali a chtěli. Rovněž máte určitě představu o rozmístění pracovních a laboratorních stolů a přístrojovém vybavení. Jelikož se jedná o specializovanou učebnu nebo laboratoř, nabízíme Vám na výběr nábytek a vybavení, které je profesionální.

  Můžete si vybrat z nabídky:

  Jelikož bude učebna nebo laboratoř sloužit k vyučování, vybavte prostor vhodnou školskou tabulí a případně vyberte i učitelské pracoviště na míru (Zobrazit fotogalerii)

  Možná se rozhodnete ve vaší nové laboratoři nebo učebně zrekonstruovat, nebo vybudovat počítačovou síť a IKT vybavení. Inspirujte se nabídkou edukační techniky a výukových softwarů

  Nezapomeňte na vybavení učebny, laboratoře nebo kabinetu učebními pomůckami nebo sadami pro elektrotechniku, programování, zda speciálními technickými pomůckami

  Na závěr jen pár tipů - práce lze rozdělit do etap - podle prostorových i finančních možností školy. Pro přípravu prostoru – rozvody, podlahy, média – můžete využít místně dostupných odborníků, se kterými umíme předem odkonzultovat technické požadavky na přípravu učebny. Věříme, že Vaše nová učebna nebo laboratoř bude inspirativní, praktické a krásné místo.

  Produkt byl úspěšně přidán do srovnání produktů!