FIGURÍNY A SIMULÁTORY

Zdravotnické figuríny a simulátory jsou nejlepší didaktickou pomůckou pro získání klinických dovedností studentů zdravotnických škol a zdravotnických univerzit. Rovněž jsou účinným nástrojem pro lékaře, kteří tyto dovednosti vysvětlují a vyučují. Figuríny a simulátory pomáhají vyškolit studenty, mediky, lékaře, zdravotnický personál, sestry, záchranné týmy a porodní asistentky při rozvíjení potřebných dovedností a technik předtím, než pracují s pacientem.

Lékařská simulace se používá ve všech úrovních, aspektech a specializacích lékařské výchovy, například: pro chirurgický a laparoskopický trénink, anesteziologický trénink, porodnickou a gynekologickou přípravu, výcvik klinických dovedností, první pomoc, základní a profesionální podporu životních funkcí, ošetřovatelské schopnosti postupů atp.

Nabízíme širokou škálu kvalitních lékařských simulátorů a figurín od ověřených výrobců pro vybavení Vašich tříd, odborných učeben, tréninkových místností, školících pracovišť a laboratoří. Našimi zákazníky jsou základní školy, střední školy, zdravotnické univerzity, fakultní nemocnice, poskytovatelé odborných kurzů první pomoci a autoškoly. Každému zákazníkovi připravíme nabídku na míru as ohledem na jeho finanční možnosti a účel.

Výhody lékařské simulace:

• Lékařská simulace vyplňuje mezeru mezi teorií a praxí.
  • Lékařská simulace je pružná a může být přizpůsobena různým úrovním vzdělávání.
  • Lékařská simulace trénuje koordinaci rukou, očí a síly.
  • Lékařská simulace se používá k dokonalému nacvičení klinických dovedností.
  • Lékařská simulace pomáhá studentovi zachovat klid a připravit se na první setkání se skutečným pacientem.
  • S lékařskými simulacemi lze nacvičit velké množství a rozsah diagnostiky a procedur bez čekání na skutečného pacienta.

Lékařské simulátory a figuríny se vyrábějí anatomicky přesně a pocitově odpovídají reálné lidské měkké tkáni a jejím reakcím. Tím nabízí realistické tréninkové prostředí se spolehlivou technologií.