LABORATORIA, UČEBNĚ, DÍLNY

Laboratoř nebo Odborná učebna INFORMATIKY A JAZYKŮ

Před tím, než se pustíte do práce na přípravě nové učebny nebo laboratoře, je dobré si uvědomit, že v obou případech je důležité vytvořit ze žákovských stolů ucelenou sestavu, aby bylo možné bezpečně nainstalovat rozvody – elektro i datové.

V případě, že bude učebna sloužit jako jazyková, můžete si vybrat některé z softwarových řešení pro jazykové učebny

Dalším krokem je vybavit učebnu nebo laboratoř vhodnou školskou tabulí a vybrat si učitelské pracoviště na míru

Pro vybavení učebny nebo laboratoře Interaktivní technikou vám pomůže naše aktuální nabídka. Jelikož nabídka výpočetní techniky se velmi dynamicky mění, požádejte nás o vypracování cenové nabídky – nabídneme vám aktuální a cenově dostupná řešení.

Na závěr jen pár tipů - práce lze rozdělit do etap - podle prostorových i finančních možností školy. Pro přípravu prostoru – rozvody, podlahy, média – můžete využít místně dostupných odborníků, se kterými umíme předem odkonzultovat technické požadavky na přípravu učebny. Věříme, že Vaše nová učebna nebo laboratoř bude inspirativní, praktické a krásné místo.