Kategorie

TOP PRODUKTY

Katalog

Dostupnost
UČEBNICE FYZIKY

Učebnice fyziky pro základní i střední školy v printové a digitální formě, licence pro školy, domácí licence pro žáky a studenty, různé balíčky licencí. Vhodný materiál pro online vzdělávání jak pro učitele fyziky tak pro jejich žáky a studenty. Obsahují učební texty, výukové prezentace, návrh experimentálních aktivit žáků a testy pro ověření poznatků.

Všechny učebnice (v tištěné verzi) obsahují doporučující doložku Ministerstva školství. Jejich autor PaedDr. Josef Benuška, PhD. byl oceněn Evropskou fyzikální společností za celoživotní dílo v roce 2017 a připravuje další publikace, které budou prostřednictvím nás k dispozici již brzy.

Reference

Jsem učitelka fyziky v 6., 7., a 8., ročníku. Nestydím se za můj věk, je mi 71 let. V době karantény a vyučování na dálku Vaše Multimediální učebnice fyziky, zejména její prezentace, byla pro mě jako učitelka velmi velkou pomůckou. Ze srdce děkuji. Potěšilo mě, když jsem od žáků dostala zpětnou vazbu: "paní učitelka posíláte nám krásné prezentace, učivo chápeme". Naučili se z prezentací udělat výstižné poznámky, ba správně odpovědět na vhodné otázky. Díky Vám. Sama se divím, co všechno jsem se během karantény naučila, zejména jak úžasně se s počítačem as využitím vhodně připraveného materiálu dá živě podchytit zájem žáků o fyziku.

Mgr. Neštická Mária
učitelka fyziky, ZŠ s MŠ K. Mahra, Trnava.

Učebnice je určitě velkou pomůckou pro žáky i pedagogy. Je super podělená do celků, což umožňuje snadné použití materálu, který je potřebný k danému učivu. Co se týče grafické stránky, je to podle mě super. Přeji mnoho úspěchů při vytváření podobných užitečných učebních materiálů.

Mgr. Anna Švorcová
učitelka fyziky, Cirkevná SOŠ elektrotechnická P.G.Frassatiho, Bratislava

Produkt byl úspěšně přidán do srovnání produktů!