Probl. úkoly - Korálky

16200307D

Názorná pomůcka pro realizaci tvůrčích úkolů, rozličných a netradičních řešení příkladů v hodinách matematiky. Rozvíjejí u žáků pozornost, logické a kombinatorické myšlení. Tvůrčí úkoly - Korálky je názorná pomůcka na vyvozování učiva: - sčítání a odčítání v oboru do 20 - znázornění počtu - srovnávání počtu: méně-více, delší-kratší - třídění a uspořádání podle různých vlastností - orientace v řadě a rovině - základní logické pojmy - inverznost - co do skupiny nepatří - řešení slovních úkolů - řešení rovnic a nerovnic - řešení problémových úkolů - zdůvodňování pravdivosti tvrzení a další. Obsah: 50ks magnetic. obrázky / 9 x 5,3cm / 2mm pevný karton (korálky: červené, zelené, žluté, modré po 10ks, černé 5ks, ostatní 5ks) Dodáváno v kartonové krabici.