Kategorie

TOP PRODUKTY

SADA 5 ks Smázačky Obecná Gramotnost: Tvořivě dokresli (formát A4)

19600217B

189,00 Kč včetně DPH

Smazáček je speciální fólie, na kterou lze psát tužkou i perem. Do fólie je fixně vlisovaná tištěná předloha s různými náměty. Výhodou a předností této pomůcky je, že na fólii napsané či nakreslené záznamy lze smazat/vygumovat obyčejnou gumou.

Více informací

Dostupnost: Poslední kusy na skladě

Smazáček Tvořivě dokresli slouží k rozvíjení tvořivosti dětí, které mají uvedené předlohy dokreslit dle vlastní fantazie. Děti si zde mohou procvičovat nejen množství, ale také rozmanitost nápadů. Na první straně jsou kružnice různé velikosti. Pokud dítě doplní tyto kružnice například. jako nejmenší, větší a největší kvítek, je to dobře. Ale doplní-li nejmenší kružnici např. jako knoflík, větší než kvítek a největší jako sluníčko, to je lepší řešení, protože zde zaznamenáváme nejen množství, ale také větší rozmanitost nápadů. Předkreslené útvary na druhé straně Smazáčka může dítě doplnit zase dle vlastní fantazie a tím si rozvíjet tvořivost.

Produkty ve stejné kategorii:

Produkt byl úspěšně přidán do srovnání produktů!