iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Prvouka

17500332A

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Prvouka. Tento interaktivní software byl vyvinut pro žáky prvního stupně základních škol. Pomocí hravých interaktivních úkolů se mohou žáci seznámit s domácími a divokými zvířaty.

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Prvouka. Tento interaktivní software byl vyvinut pro žáky prvního stupně základních škol. Pomocí hravých interaktivních úkolů se mohou žáci seznámit s domácími a divokými zvířaty, jakož i jejich mláďaty. Také mohou vysvětlit jejich vývoj a ukázat, jaký je rozdíl mezi savci a ptáky. Prostřednictvím výčbového programu děti poznávají přírodu a získávají nové užitečné poznatky. Témata: Domácí zvířata, Seskupování (savci - ptáci), Zvířata a jejich mláďata, Části těla, Ptáci, Ryby, Obojživelníci, Plazi, Porovnání.