iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Biologie - Lidské tělo a jeho funkce

17500300A

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Biologie - Lidské tělo a jeho funkce. Pomocí tohoto výukového interaktivního programu se mohou žáci seznámit s funkcemi lidského těla a pochopit fungování orgánů (3D animace).

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Biologie - Lidské tělo a jeho funkce. Pomocí tohoto výukového interaktivního programu se mohou žáci seznámit s funkcemi lidského těla a pochopit fungování orgánů. 3D animace pomáhají učitelům, aby učební látku prezentovali kreativním způsobem a zpestřili vyučovací hodiny. Tento program je pomůckou i při ukázce takových procesů, které jsou bez prezentace obtížně pochopitelné (např.: nervová soustava, oběhová soustava a činnost srdce). Tématické okruhy: Stavba lidského těla, Kůže, Pohybová soustava, Trávicí soustava, Dýchací soustava, Oběhová soustava, Vylučovací soustava, Smyslové orgány, Hormonální soustava, Rozmnožování.