iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Fyzika - Mechanika

17500305A

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Fyzika - Mechanika. Software zpracovává tematický okruh pohybu. Pomocí animací a úkolů můžeme demonstrovat rozličné fyzikální jevy a provádět různá měření. Výsledky můžeme shrnout do tabulky az výsledků měření vyhotovit grafy.

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Fyzika - Mechanika. Software zpracovává tematický okruh pohybu. Pomáhá lépe pochopit danou tématiku nejen žákům základních škol, ale také žákům prvních ročníků středních škol. Pomocí animací a úkolů můžeme demonstrovat rozličné fyzikální jevy a provádět různá měření. Můžeme shrnout výsledky do tabulky az výsledků měření vyhotovit grafy. Tématické okruhy: Rovnoměrný přímočarý pohyb, Souřadnicová soustava, Rovnoměrně zrychlený přímočarý pohyb, Rovnoměrný krouživý pohyb, Struktura pohybů, Oscilační pohyb I., Oscilační pohyb II. , Pohyb vln I., Pohyb vln II., Tepelný pohyb. Demonstrujeme vlastnosti pohybů pomocí interaktivních modelů a můžeme interpretovat termodynamické jevy pomocí modelu.