iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Zeměpis - Vzdušný obal

17500330A

Dostupnost: Na skladě

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Zeměpis - Vzdušný obal. Software se snadno ovladatelnými animacemi je užitečnou pomůckou pro učitele, kteří mohou obrazně ilustrovat učební látku a tak zvýšit motivaci žáků. Interaktivní učební látka zpracovává tematický okruh: vliv teplé a studené fronty, vznik oblaků, změny počasí. Můžeme demonstrovat jak dopadají sluneční paprsky na povrch země, jaký vliv má oteplování ovzduší na rostlinstvo a pod. Výukový software se snadno ovladatelnými animacemi je užitečnou pomůckou pro učitele, kteří mohou obrazně ilustrovat učební látku a tak zvýšit motivaci žáků. Témata: Konvekční vytváření srážek, Orografické (reliéfní) vytváření srážek, Frontální vytváření srážek, Proudění vzduchu na Zemi I., Proudění vzduchu na Zemi II., Tropický monzun, Úhel dopadu slunečních paprsků I., Úhel dopadu slunečních paprsků II., Faktory ovlivňující ohřívání atmosféry - Činitele, Materiál zemského povrchu, Zahřívání vzduchu, Struktura atmosféry, Skleníkový efekt, Bez skleníkového efektu, Monzun v mírném pásmu - léto, Monzun v mírném pásmu - zima.