iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Fyzika - Optika

17500306A

iDoctum - Interaktivní vyučovací balíček - Fyzika - Optika. Pomáhá lépe pochopit danou tématiku nejen žákům základních škol, ale také žákům prvních ročníků středních škol. Pomocí animací a úkolů můžeme demonstrovat rozličné fyzikální jevy a provádět různá měření. Výsledky můžeme zapracovat do tabulky az vyhotovit z nich grafy. Tématické okruhy: Vlastnosti světla, odraz světla, zrcadlo, refrakce, obraz v zrcadle, disperze-rozptyl, optické nástroje.