Matematika na doma (věková skupina 11-13 let)

KV020140C

Ideální sada pro domácí výuku a procvičování učiva matematiky, doporučujeme pro žáky 3. vzdělávacího cyklu kurikulární reformy. Praktické sady názorných učebních pomůcek pomáhají dětem ve věku 11-13 let při domácích úkolech a procvičování matematických dovedností i mimo školu. Obsahuje 5 nejoblíbenějších a běžně používaných názorných učebních pomůcek a průvodce aktivitami, jak je používat.

Dostupnost: Poslední kusy na skladě

Ideální sada pro domácí výuku a procvičování učiva matematiky. Praktické sady názorných učebních pomůcek pomáhají dětem ve věku 11-13 let při domácích úkolech a procvičování matematických dovedností i mimo školu. Obsahuje 5 nejoblíbenějších a běžně používaných názorných učebních pomůcek a průvodce aktivitami.