Matematika na doma (věková skupina 5-7 let)

KV020141C

Pomozte dětem s učením se matematiky mimo školu s touto sadou pro domácí výuku počítání a rozvíjení základních matematických dovedností. Obsahuje 6 nejoblíbenějších univerzálních praktických matematických pomůcek. Souprava se dodává s přehledným průvodcem, který rodičům vysvětluje, jak lze jednotlivé pomůcky použít. Soupravu, která je ideální pro děti od 5 do 7 let, doporučujeme pro žáky 1. vzdělávacího cyklu kurikulární reformy.

S touto sadou pro domácí výuku počítání a rozvíjení základních matematických dovedností pomůžete dětem s učením matematiky i mimo školu. Obsahuje 6 nejoblíbenějších univerzálních praktických matematických pomůcek. Souprava, která je ideální pro děti od 5 do 7 let, dodává se s přehledným průvodcem, který rodičům vysvětluje, jak lze jednotlivé názorné pomůcky použít.