Zázrak života - kapsy znázorňující vývoj dítěte

Dostupnost: Poslední kusy na skladě

Jasně vysvětlená výchova k rodičovství i pro mladší žáky. Jak se dítě vyvíjí v těle matky a jak velké a obtížné je těsně před jeho narozením? Jediné, co musíte udělat, je naplnit sáčky (například domácí rýží). Na každé kapse je zobrazeno dítě v příslušném vývojovém stadiu. Dotýkáním a zvedáním mohou žáci procítit, kolik děťátko váží. Pokud chcete, můžete vložit sáček do vaku, který si žák uváže kolem břicha. Tím, že nosí a cítí hmotnost sáčku, dokáže se fyzicky i emocionálně vcítit do pozice těhotné maminky tak, jako s žádným jiným anatomickým modelem. Rozsáhlý učební materiál Na kopírovacích šablonách (ve dvou úrovních obtížnosti) získáte příslušné informace o vývoji k obrázkům vytištěným na textilních sáčcích. Obsah: 10 textilních sáčků s potiskem, 1 vak pro uvázání kolem břicha, didaktické šablony pro kopírování. Výplňový materiál NENÍ SOUČÁSTÍ DODÁVKY! K naplnění sáčků potřebujete přibližně 7,3 kg náplně. rýže nebo čočky.