VISOCOLOR School box - přenosná laboratoř - voda

11900046B

VISOCOLOR school box je malá, přenosná laboratoř v kufříku pro rychlou analýzu vzorků vody. Např. pitné vody, dešťové vody, vody z akvária. Všechny testovací chemikálie jsou ekologicky neutrální, tj. po ukončení testu neohrožují vodu.

VISOCOLOR je malá, přenosná laboratoř v kufříku pro rychlou analýzu vzorků vody. Např. pitné vody, dešťové vody, vody z akvária. Tento kufřík je navržen speciálně pro školy a přizpůsoben potřebám studentů a učitelů. Všechny testovací chemikálie jsou ekologicky neutrální, tj. po ukončení testu neohrožují vodu (Třída ohrožení vod 0). Proto mohou být odstraněny v běžné kanalizační síti. Obsah kufříku postačuje k provedení 50-60 testů na kolorimetrické a titrační zjišťování 6 nejdůležitějších parametrů vody: Amonné kationy: 0,2 - 3mg/l NH4+, Dusitany: 0,02 - 0,5mg/l NO2-, Fosfáty - 15,0mg/l PO43-, pH-hodnoty: 4,0 - 9,0, Dusičnany: 1 - 90mg/l NO3-. Celková tvrdost 1 kapka = 1 stupeň německé tvrdosti vody.