Krevní oběh - magnetická sada

16200656C

Praktická magnetická pomůcka rozdělená na jednotlivé části umožňuje postupně krok za krokem vysvětlit krevní oběh. Děti vysvětlují jak protéká krev, umístění srdečních chlopní, což jsou tepny, žíly, vlásečnice a další. Používáním samotného modelu prokazují své znalosti. Díky textovým kartám si rozvíjí slovní zásobu. Obsah: 18ks oběhový systém / 77 x 35cm 15ks textové karty s názvy / čeština 15ks textové karty s názvy / angličtina - němčina Baleno v kartonové krabici.