Týdenní kalendář

18300123A

Týdenní kalendář slouží k výuce dětí od 3 let. Je určen k výuce veličiny ČAS, zejména k intuitivnímu učení pojmů VČERA-DNES-ZÍTRA. Děti ke kartičkám přiřazují vhodné obrázky.

Týdenní kalendář slouží k výuce dětí od 3 let. Je určen k výuce veličiny ČAS, zejména k intuitivnímu učení pojmů VČERA-DNES-ZÍTRA, příp. PŘEDTÍM-TERAZ-POTEM. Umístěte kartičky s názvy dní a pořadová čísla dní do spodní řady na panelu. Do vrchní řady na panelu umístěte kartičky VČERA-DNES-ZÍTRA a posouvejte je podle aktuální situace. Děti ke kartičkám přiřazují vhodné obrázky. Sada obsahuje podpůrný panel na zeď (78 x 43 cm) a 83 kartiček: 7 x názvy dní, 31 x pořadové číslo dne, 12 x názvy měsíců, 18 x časové sekvence, 12 x typy počasí + kartičky VČERA, DNES a ZÍTRA. Dodáváme v praktickém kufříku.