Click 4. Interactive English. Pupils book

Mluvící učebnice angličtiny pro žáky 4. ročníku ZŠ. Britská i americká výslovnost a intonace – 2120 nahrávek, 84 stran.

Učebnice je koncipována jako dobrodružný příběh dětí, které zároveň reprezentují různé země světa. Příslušná slovní zásoba a jazykové struktury jsou vsazeny do kontextu podle tematických okruhů. Učebnice obsahuje také množství diktátů, které slouží k procvičování řízeného psaní žáků mladšího školního věku. Mluvící učebnice Click 4. Interactive English má spolu s pracovním sešitem doporučující doložku ministerstva školství. Témata: Welcome to Czech Republic, Personal information, The body, Health, The Kingdom story, The Castle school, In classroom, Jobs, Food and drinks, In a restaurant, Sports, Activities, My free time, Hobbies, Birthday party, Clothes and fashion, Bratislava, Phone calls, Writing emails UPOZORNĚNÍ: Kniha se prodává bez mluvícího pera. Mluvící pero Geniuso čte všechny mluvící knihy s logem Geniuso, resp. IRS, takže si jej stačí koupit jednou.