Click 1. Interactive English. Pupils book (Starter)

První mluvící učebnice angličtiny pro žáky 1. ročníku ZŠ. Britská výslovnost a intonace, 1450 nahrávek, 84 stran. Hravé učení se cizích jazyků s rychlým porozuměním mluveného slova.

Učebnice se skládá ze šesti modulů, které jsou koncipovány tematicky jako úvodní kurz anglického jazyka. Moduly zohledňují kognitivní úroveň žáka mladšího školního věku. Učebnice obsahuje spoustu říkanek a úkolů. Poslechem a opakováním jazykových struktur umožňuje efektivní učení se vizuálním, auditivním i kinestetickým způsobem. Mluvící učebnice Click 1. Interactive English má spolu s pracovním sešitem doporučující doložku ministerstva školství. Témata: Colours, Numbers (1 – 10), My Family, My Toys, Animals, Clothes, Seasons, Sports, Food, Birthday, Holidays (Christmas, New Year, Easter) UPOZORNĚNÍ: Kniha se prodává bez mluvícího pera. Mluvící pero Geniuso čte všechny mluvící knihy s logem Geniuso, resp. IRS, takže si jej stačí koupit jednou. Témata: Colours, Numbers (1 – 10), My Family, My Toys, Animals, Clothes, Seasons, Sports, Food, Birthday, Holidays (Christmas, New Year, Easter) UPOZORNĚNÍ: Kniha se prodává bez mluvícího pera. Mluvící pero Geniuso čte všechny mluvící knihy s logem Geniuso, resp. IRS, takže si jej stačí koupit jednou. Pokud jej ještě nemáte, můžete si jej zakoupit samostatně nebo si k této knize zakupte i cenově VÝHODNÝ BALÍČEK obsahující mluvící pero.