Click 2. Interactive English. Pupils book

Mluvící učebnice angličtiny pro žáky 2. ročníku ZŠ. Britská výslovnost a intonace - 2150 nahrávek, 84 stran. Hravé učení se angličtiny.

Učebnice se skládá ze šesti modulů, zaměřených na postupné rozšiřování tematické slovní zásoby a jazykových struktur. Po každých dvou modulech jsou pro žáky připraveny hravé aktivity, při kterých si žáci zábavnou formou zopakují učivo. Učebnice obsahuje charakteristické znaky slovenského etnika (zvyky a sváteční tradice), jakož i základní geografické osobitosti Slovenska. Mluvící učebnice Click 2. Interactive English má spolu s pracovním sešitem doporučující doložku Ministerstva školství. Témata: Family, Body, Ve ZOO, Na farmě, Ve džungle, My house, Na škole, Šaty, I can do that, Seasons, Numbers (1 – 50), How do you go to school, How do you go on holiday, Fruit and vegetables, Holidays UPOZORNĚNÍ: Kniha se prodává bez mluvícího pera. Mluvící pero Geniuso čte všechny mluvící knihy s logem Geniuso, resp. IRS, takže si jej stačí koupit jednou.