Tvůrčí úkoly děti - Děti

16200354D

S touto pomůckou můžete zadat žákům úkoly s různými kritérii třídění a řešit nespočet kombinací na hodinách matematiky. Obrázky dětí jsou doplněny jmény ze šlabikáře. Využití pomůcky v mezipředmětových vztazích se Sj.

S touto pomůckou můžete zadat žákům úkoly s různými kritérii třídění a řešit nespočet kombinací na hodinách matematiky. Obrázky dětí jsou doplněny nejčastěji používanými jmény ze šlabikáře, čímž se výrazně umocňuje využití pomůcky v mezipředmětových vztazích se Sj as pomůckou. Tvůrčí úkoly - Děti je názorná pomůcka na vyvozování učiva: - sčítání a odčítání v oboru do 20 - znázornění počtu - srovnávání počtu: méně-více - třídění a uspořádání podle různých vlastností: chlapec-dívka, oblečení, barva - orientace v řadě - základní logické pojmy - inverznost - řešení slovních úkolů - řešení rovnic a nerovnic - řešení problémových úkolů - zdůvodňování pravdivosti tvrzení a další. Pomůcky můžete navzájem kombinovat (děti a vlak, dívky a korálky aj.) a využít je iv mezipředmětových vztazích: slovenský jazyk - dělení slov na slabiky, vět na slova, tvoření vět, seřazení názvů podle abecedy, vyčítanky. : přátelství, spolupráce a další. Díky své praktickosti, přitažlivé grafice a jednoduchosti použití, pomohou pomůcky vytvořit na hodinách matematiky motivující prostředí pro všechny žáky. Obsah: 18ks magnetic. obrázky / 18 x 9cm / 2mm pevný karton 10ks magnetic. obrázky / 9 x 5,3cm / 2mm pevný karton Dodáváno v kartonové krabici.