CPR Torzo Billy

12000615B

Figurína CPR Billy pro přímou zpětnou vazbu KPR, která umožňuje studentům a instruktorům efektivně trénovat KPR pomocí bezplatných mobilních aplikací.

Dostupnost: Vyprodáno

Nová figurína BASICBilly+ obsahuje soupravu pro přímou zpětnou vazbu KPR, která umožňuje studentům a instruktorům efektivně trénovat KPR pomocí bezplatných mobilních aplikací s technologií heartisense®. Figurína BLS vyhovuje AHA, je komplexním řešením pro výcvik, monitorování, analýzu a ověření správnosti provádění KPR. Figurína se k aplikaci připojuje pomocí připojení Bluetooth. Aplikace Instructor App poskytuje podrobnou kontrolu výkonu až šesti figurín současně, zatímco aplikace Student App umožňuje účastníkům přímo vidět a monitorovat výkon KPR v reálném čase. BASICBilly+ ukazuje, jak poskytnout pomoc a záchranu života pomocí správné techniky masáže srdce a ventilace s přímou zpětnou vazbou pomocí příslušných aplikací. BASICBilly+ má realistické anatomické orientační body: správnou polohu ruky pro kompresi hrudníku, funkce zaklonění hlavy umožňuje otevření dýchacích cest pro dýchání z úst do úst az úst do nosu a resuscitace BVM nebo simulaci ucpaných dýchacích cest a při dýchání se hrudník zvedá. BASICBilly+ se dodává s 5 snadno vyměnitelnými plicními vaky a 1 obličejovou maskou. Figurína je vyrobena ze snadno omyvatelného odolného materiálu bez obsahu latexu, hygienické použití pomocí vyměnitelných jednorázových dýchacích cest, realistické anatomické orientační body, díky kterým se naučíte správnou polohu ruky pro mačkání hrudníku, funkce zaklonění hlavy, aby se otevřely dýchací cesty nebo simulování ucpaných dýchacích cest , pozorovatelné zvětšení hrudníku při dýchání do plic, reálné nastavení síly, kterou je třeba vyvinout při stlačení hrudníku. Aplikace CPR poskytují zpětnou vazbu pro kompresi (hloubka, zpětný ráz a rychlost) hrudníku a dýchání (objem). Zpětná vazba a hodnocení odpovídají standardu nejnovějších pokynů American Heart Association (AHA) a Evropské rady pro resuscitaci (ERC). Aplikace CPR, která se má používat s BASICBilly+, se dodává ve dvou verzích: studentská aplikace a instruktorská aplikace, jsou zdarma ke stažení v obchodech Apple store a Google store. Model BASICBilly vyžaduje dvě baterie typu „AA“, které nejsou součástí balení. Mobilní zařízení pro používání aplikací nejsou zahrnuta v rozsahu dodávky.