Hlavolam Kanoodle Extrem

KV020113B

Kanoodle® Extreme Game hlavolam nabízí spoustu možností, jak si procvičit mozek. Kanoodleři mohou otestovat své dovednosti s více než 300 hádankami v těchto formátech: Tradiční 2D, Tradiční 3D a nové 2D hádanky s posuvnou platformou. Tyto výzvy pomáhají budovat prostorové uvažování a schopnost kritického myšlení a jsou skvělou možností jak zaměstnat děti, které se hrou učí. Vhodné pro děti od cca 7 do 11 let. Nevhodné pro děti do 3 let.

Dostupnost: Poslední kusy na skladě

Procvičte si mozek! Máte-li rádi původní hru Kanoodle, budete milovat Kanoodle Extreme Game s více než 300 hrami. Hlavolam Kanoodle Extreme podporuje prostorové uvažování, řešení problémů, kritické myšlení a strategické myšlení. Kanoodle Extreme obsahuje 3 typy hádanek: Posuvné 2D hádanky, 2D hádanky a 3D pyramidové hádanky. Chcete-li hrát, umístěte dílky tak, jak je znázorněno v knize úloh – hlavním úkolem je rozhodnout, kam a jak půjdou zbývající dílky k dokončení skládačky. Zní to jednoduše? Ne tak rychle! Tyto hádanky na rozhýbání mysli se stávají stále náročnějšími a dají vašemu mozku pořádně zabrat. Dospělí si také zamilují tuto přenosnou hru, která je ideální i pro skládání na cestách. Tato sada obsahuje 12 dílků skládačky pro 2D a 3D skládání, přenosný kufřík s posuvným zásobníkem a 48stránkovou, plnobarevnou knihu úkolů s 303 hádankami, které šimrají mozek. Pro 1 hráče. Pořiďte si hlavolam Kanoodle pro děti a najdete v něm způsob, jak děti pobavit a zároveň je rozvíjet. Doporučený věk je 7 – 11 let. Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí vdechnutí malých částí.