Logická hra - iTRAX

KV020112B

iTrax, strategická hra určená k řešení problémů a rozvoj kritického myšlení. Skvělá jako aktivita pro děti ve třídě nebo i mimo ni. Tato hra má tři úrovně obtížnosti. Pro 2-4 hráče. iTrax je navržen pro děti od 6 let.

iTrax, strategická hra určená k řešení problémů a rozvoj kritického myšlení. Skvělá jako aktivita pro děti ve třídě nebo i mimo ni. Hráči se dívají na herní kartu a určují cestu mezi dvěma kostkami. Každý hráč pak musí vytvořit stejnou cestu s hracími bloky – ten, kdo to udělá správně, vyhrává příslušné kolo. Tato strategická hra podporuje: Kritické myšlení Řešení problémů Vytrvalost Strategii Tato hra má tři úrovně obtížnosti. Pro 2-4 hráče. Zahrnuje: 44 hracích prvků, 25 oboustranných hracích karet. Hrací karty měří 20cm. iTrax je navržen pro děti od 6 let.