Magnetický puzzle hlavolam

KV020110B

Magnetický puzzlle hlavolam je logická hra pro děti od 8 let, která děti zabaví, rozvíjí jejich logické a prostorové vnímání, prostřednictvím hry bez obrazovky.

Těchto 200 logických hádanek bylo navrženo tak, aby otestovali sílu mozku! Jednoduše vyjměte základní hrací kartu podle obtížnosti, vložte ji do pouzdra a hrajte! Hra podporuje prostorové uvažování a schopnost řešit problémy. Balení obsahuje: 200 puzzle (100 oboustranných puzzle karet), 28 dvoubarevných magnetických dílků pouzdro na přenášení a vícejazyčný návod. Náročnost výzev se postupně zvyšuje. Pouzdro má magnetický povrch a rukojeť, díky čemuž je tato hra vhodná i pro použití na cestách. Herní pouzdro měří v zavřeném stavu 23 cm V (včetně držadla) x 18 cm Š x 4 cm H. Vhodné od 8 let. Jak hru hrát: Vyberte si základní hrací kartu podle obtížnosti, kterou vložíte do přední části hracího pouzdra. Vyberte dvoubarevné magnetické dílky, které se shodují s barvami, které jsou na základní hrací kartě. Snažte se umístit dvoubarevné dílky tak, aby barvy odpovídaly hrací kartě a zároveň jste vyplnili chybějící místa.