Stavebnice Orbit - Organická a anorganická chemie - Základní sada

12000713B

Stavebnice Orbit - Organická a anorganická chemie - Základní sada, 65 atomů.

Dostupnost: Poslední kusy na skladě

Stavebnice Orbit - Organická a anorganická chemie - Základní sada, 65 atomů. Sada molekulárních modelů pro studenty ke studiu tvaru molekul, stereochemie, izomerie a optické izomerie. Sada obsahuje materiál pro: - uhlovodíky: alkány, alkeny, alkiny, benzen - cyklické struktury: benzen, cyklohexan - alkoholy, estery, aminy a chloridy - jednoduché anorganické molekuly - základy tvaru molekul - základní stavební jednotky - cukry, aminokyseliny kyseliny -studium izomerie a optické izomerie. Tato sada je vhodná pro studium chemie na pokročilé úrovni střední školy. Obsahuje 65 atomů, 90 vazeb a instrukce pro zostevění modelů. Molekulární modely Orbit s jádry atomů o velikosti 1 cm, vazby mezi atomy jsou demonstrovány pomocí plastových spojovacích trubek. Stavebnice mají měřítko 3cm: 100pm.