ŽES Anorganická/organická chemie – žákovská

12000671B

Dostupnost: Vyprodáno

Žáková souprava Anorganická/Organická chemie je dodávána v krabici se čtyřmi přihrádkami. Je určena pro studenty ve škole nebo samostudium anorganické/organické chemie k sestavení modelů např. oxid uhličitý, amoniak, kyselina sírová, hydroxid vápenatý, kovové soli, síran měďnatý, alkan, alkoholy, glukóza a benzen. Obsahuje 52 atomů: 6 x uhlík, 7 x kyslík, 14 x vodík, 3 x dusík, 2 x síra, 2 x fosfor, 6 x halogen, 8 x kov (B, Na, Ca, Mg, Be, Al, Si, Cu), 4 x hybridizovaný atom, který reprezentuje vazbu sp3, dsp3, a d2sp3, 3 x 2D plochý hruškovitý model elektronových oblaků, nástroj pro montáž a demontáž modelů a 64 různých spojů pro vytvoření jednoduchých, dvojitých a trojitých vazeb otevřených a uzavřených modelů.