20000716C

Sada Otisky prstů forézní DNA - příslušenství pro studentskou soupravu TESS Genetika. Tato sada umožňuje simulovat metodu zkoumání otisků prstů DNA a pomocí DNA otisku prstu identifikuje pachatele při hypotetickém trestném činu. Po separaci dané DNA (sada obsahuje vzorky DNA podezřelých a pachatelů, žádná skutečná lidská DNA) pomocí gelové elektroforézy a zabarvení vzorků DNA mohou studenti porovnat vzor fragmentů na gelu s jinými vzorky DNA a DNA přiřadit k pachateli. Kompletní sada obsahuje všechny požadované chemikálie připravené k použití: vzorky fragmentů DNA, lze je skladovat delší dobu, protože jsou lyofilizované.