Dominotest AJ - Hračky

16200213C

Dominový rychlotest/AJ Hračky- obsahuje v jednom balení 5 samostatných sad. Každá sada má svoji barvu a obsahuje 10 kartiček se slovní zásobou z daného okruhu. Celkem 50 procvičení slovíček

Další varianta klasické pomůcky v novém atraktivním šatu. Potřebujete zaměstnat neposedné žáky, hravou formou utvrdit nebo rychle přezkoušet znalosti učiva? Dominový rychlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sad. Současně počítají pět žáci nebo pět skupin. Každá sada má svoji barvu. Obsahuje 10 kartiček se slovní zásobou z daného okruhu. Při správném složení všech kartiček musí obrázek na poslední navazovat na slovíčko první. Obsah: 5 sad po 10 kartiček / 7,5 x 2,5cm - kartička / 2mm laminovaný karton Baleno v kartonové krabičce.