Mobilní laboratorní pracoviště

20001971B

Mobilní kovové laboratorní pracoviště s plastovými úložnými kontejnery.

Mobilní laboratorní pracoviště MakerSpace je vyrobeno z lehké oceli bez ostrých hran, je bezpečné a snadno se s ním manévruje v rámci vzdělávacího prostoru, což dává učitelům maximální flexibilitu. Pracoviště pro dvojici studentů, mohou využívat materiál a pomůcky v uložených kontejnerech, díky čemuž je ideální pro celou řadu aktivit STEAM. Dodává se s nastavitelnými háčky, moduly a drobnými zásobníky pro ukládání malých komponentů, kontejnery jsou určeny jako bezpečný úložný prostor pro větší komponenty nebo hotové projekty. Kolejničky StopSafe zvyšují bezpečnost tím, že zajišťují, aby se kontejnery mohly vytáhnout jen do určité vzdálenosti, čímž se předchází nehodám a zraněním. Kovový horní a zadní panel poskytují studentům další plochu, vše potřebné pro projekt je na jednom místě. Robustní a uzamykatelná kolečka umožňují snadné manévrování pracoviště v rámci učebního prostoru, což umožňuje studentům pracovat v rámci pracovního komfortu a pod kontrolou učitele. Součást dodávky: tři hluboké kontejnery F2, 12 mělkých kontejnerů F1, 12 zelených malých zásobníků, držák role/dutinkové pásky, 5 jednoduchých háků a 5 dvojitých háků. Celkový rozměr pracoviště: výška 1565mm x šířka 1025 mm x hloubka 430mm.