Zdroj napětí s držákem pro spektrální trubice

20002830B

Zdroj napětí s držákem pro spektrální trubice. Spektrální trubice nejsou součástí dodávky. K dispozici jsou spektrální trubice CO2, H2, N2, O2, He, Ne, Ar, Kr, Hg (nabídka na vyžádání, kontaktujte nás).

Držák spektrální trubice pro použití s tenkými spektrálními trubicemi. Díky pružinám usnadňuje instalaci spektrální trubice a má jednu z nejlepších bezpečnostních konstrukcí, spektrální trubice jsou upevněny v izolovaném držáku s kontaktní elektrodou. Držák lze použít pro spektrální trubice s délkou od 210 mm do 299 mm, a trubice o průměru od 5 mm do 15,5 mm. Standardní spektrální trubice má délku 224 mm a průměr 6 mm. Provozní napětí se mění v závislosti na plynu ve spektrální trubici mezi cca 1 kV - 2,5 kV. Intenzitu světla v trubici reguluje proudový regulátor, pomocí otočného knoflíku na zadní straně lze nastavit proud mezi 2 a 8 mA. Napájení je zajištěno ze sítě. Rozměr: 90 x 90 x 330 mm. K dispozici jsou spektrální trubice CO2, H2, N2, O2, He, Ne, Ar, Kr, Hg (nabídka na vyžádání, kontaktujte nás).