Monitor srdce - hrudní pás

20002820C

Monitor srdce - hrudní pás.

Dostupnost: Poslední kusy na skladě

Monitor srdce - hrudní pás. Hrudní pásy používají žáci v hodině tématicky věnované biologii lidského těla, mohou měřit tepovou frekvenci při různých zátěžích (chůze, mírný běh, dřepy, jiná činnost časově do 2 minut). Hrudní pás má paměť pro 1 záznam tréninku, který lze následně přenést do počítače či mobilní aplikace. - tato měření se zaznamenávají online, tj. stáhnout si aplikaci na vlastní mobily nebo školní tablety: třeba se přihlásit se do appky na účet přes mail (např.školní edupage (jméno.příjmení@opatka.cz) + heslo), který vytvoří na webu POLAR FLOW. Spáruje přes BT hrudní pas-vysílač H10, následně může provést měření srdeční frekvence (SF). POLAR FLOW je bezplatný tréninkový deník. Všechny výsledky by se měly shromáždit u učitele, aby je uměl vyhodnotit - průběh, statistika: Učitel si vytvoří svůj účet na webu POLAR FLOW, sekci COATCH, kde má možnost pozvat žáky. Po skončení měření se záznamy měření přenesou automaticky do POLAR FLOW deníku, kde má každý žák svůj záznam. Pokud byste chtěli měření SF vidět online na tabletu (pouze Aipad), vysílač H10, podporuje dvě zobrazovací jednotky najednou – telefon u žáka a tablet. Tato možnost je možná přes apku POLAR TEAM ke stažení do tabletu.