Mobilní laboratorní STEAM pracoviště 3-dílné

20001970B

Mobilní kovové STEAM (inovativní koncept výuky, zaměřený na rozvoj klíčových kompetencí žáků a využívání vědy, techniky, inženýrství, umění a matematiky) pracoviště se třemi řadami plastových úložných kontejnerů.

Mobilní STEAM pracoviště Callero je vyrobeno z lehké oceli bez ostrých hran, je bezpečné a snadno se s ním manévruje v rámci vzdělávacího prostoru, což dává učitelům maximální flexibilitu. Pracoviště pro studenty, mohou využívat materiál a pomůcky v uložených kontejnerech, díky čemuž je ideální pro celou řadu aktivit STEAM. Možnost dodat se s nastavitelnými háčky, moduly a drobnými zásobníky pro ukládání malých komponentů, kontejnery jsou určeny jako bezpečný úložný prostor pro větší komponenty nebo hotové projekty. Kolejničky StopSafe zvyšují bezpečnost tím, že zajišťují, aby se kontejnery mohly vytáhnout jen do určité vzdálenosti, čímž se předchází nehodám a zraněním. Robustní a uzamykatelná kolečka umožňují snadné manévrování pracoviště v rámci učebního prostoru, což umožňuje studentům pracovat v rámci pracovního komfortu a pod kontrolou učitele. Součást dodávky: 4 hluboké kontejnery F2, 16 mělkých kontejnerů F1. Celkový rozměr pracoviště: výška 1065 mm (pracovní deska 885 mm) mm x šířka 1025 mm x hloubka 435mm.