Masivní bukové lehátko 120 x 60 cm

10300671D

Stohovatelné lehátko (masiv buk). Robustní a bezpečná dětská postel pro ložnici a relaxační místnost v mateřské škole.

Robustní a bezpečná dětská postel pro ložnici a relaxační místnost v mateřské škole. S touto postýlkou je zaručen klidný odpočinek. Rám postele je z masivního bukového dřeva (tloušťka 2 cm), "laťkový rošt" je vyroben z překližky s větracími otvory. Zvýšené bočnice zaručují, že děti z postýlky nespadnou. Po odpočinku lze na sebe naskládat až 6 dětských postýlek, což šetří prostor. Mezi naskládanými lůžky vznikne prostor cca 7 cm. V případě potřeby sem můžete uložit ložní povlečení. Dodáváno v demontu; montáž je jednoduchá a zvládne ji 1 osoba. Vhodná matrace do postýlky (10300671D Matrace k lehátku 120 x 60 cm) není součástí dodávky.