Pojďme hledat obrázky

16200480D

Děti společně nebo jednotlivě pojmenovávají a poznávají prvky, uspořádávají a tvoří skupiny, správně přiřazují obrázky, vytleskávají rytmus slov, tvoří jednoduché příběhy.

Užitečnou pomůcku tvoří 8 skupin po 6 obrázků /ovoce, hračky, dom.zvířátka, obloha, hmyz, zelenina, exot.zvířátka, nádobí/. Díky velkému počtu obrázků může paní učitelka pracovat s celým kolektivem dětí u magnetické tabule, na lavici nebo na koberci. Děti společně nebo jednotlivě - pojmenovávají a poznávají prvky - uspořádávají a tvoří skupiny - správně přiřazují obrázky - vytleskávají rytmus slov - tvoří jednoduché příběhy - obrázky mýlně uspořádejte a děti následně hledají chyby. Pomůcka pro svou variabilnost přináší různé druhy činnosti a rozvíjí tak pozornost, soustředění a představivost, tříbí a zdokonaluje řeč, rozšiřuje slovní zásobu a rozvíjí slovní projev, probouzí u dětí enviromentální cítění (zvířátka), podněcuje a rozvíjí logické myšlení. Využití na celý rok. Obsah: 48ks magnetické ilustrované obrázky / 9 x 9cm / pevný karton 2mm Kartonová krabice.