ESU Fotovoltaická sluneční souprava

11900023B

Experimentální set vhodný pro výuku na středních a vysokých školách. ESU Fotovoltaická sluneční souprava - je experimentální sada, která umožňuje demonstraci základních experimentů v oblasti fotovoltaiky.

ESU Fotovoltaická sluneční souprava - je experimentální sada pro výuku ve školách. Daná sada umožňuje demonstraci základních experimentů v oblasti fotovoltaiky. Díky úhlednému uložení v plastovém boxu, je možné rychlé orientování. Experimenty lze rychle připravit díky snadné montáži a demontáži. Sada obsahuje: základní desku s rámem pro měřící přístroje, nízkonapěťové žárovky, solární modul s nastavitelným sklonem, dva multimetry a další části. S danou sadou lze demonstrovat pokusy jako: měření intenzity záření různých světelných zdrojů, solární článek jako zdroj energie, sériové zapojení solárních článků a mnoho dalších pokusů se solárními články.