ŽES Geometrická optika - žákovská souprava

Vynikající sada pro praktická cvičení studentů a žáků. Skládá se z 12 ks optických modelů, 3-paprskového laserového zdroje světla a sedmi pracovních listů. Hravou formou umožňuje pochopení základních principů geometrické optiky – zákon odrazu a lomu, přechod světla přes optické prostředí. Pomocí zalaminovaných pracovních listů žáci mohou sestavit jednoduché optické přístroje. Pracovní list – lidské oko – pomůže pochopit, proč musí někteří z nich nosit brýle. Všechny prvky soupravy jsou nemagnetické. K soupravě je přiložen manuál. Počet experimentů není nijak limitován.