Děti světa

16200654D

Seznamte se s kamarády v poutavě ilustrované pomůcce "Děti světa". Poznejte jejich příbytek, známou rostlinu a typické zvířátko, které v dané oblasti žije. Tvořte, kombinujte, mluvte, rozvíjejte slovní zásobu podle 32 obrázků na magnetické tabuli, v lavici nebo na koberci. Obsah: 8ks magnetické ilustrované obrázky / 18 x 18cm / pevný karton 2mm 8ks magnetické ilustrované obrázky / 18 x 13,5cm / pevný karton 2mm 16ks magnetické ilustrované obrázky / 9 x 9cm / pevný karton 2mm Kartonová krabice. Vyrobeno v chráněné dílně firmy LegalSoft (CHD)