Interaktivní model atomu a molekuly - Třídní sada

20002552B

Učitelský model atomu a molekuly a 12 žákovských žákovských modelů je demonstrační nástroj, který umožňuje učiteli jednoduchým způsobem prezentovat model atomu a molekuly a chemické vazby.

Učitelský model atomu a molekuly a 12 žákovských žákovských modelů je demonstrační nástroj, který umožňuje učiteli jednoduchým způsobem prezentovat model atomů, izotopů, iontů a molekul se souvisejícími chemickými vazbami. Všechny části jsou magnetické a lze je použít přímo na tabuli v učebně. Obsah balení: 12 sad žákovských modelů (box s víkem; 4 elektronové orbitaly na víku a 4 na spodní straně krabice: 2 atomy, 30 protonů, 30 neutronů a 30 elektronů), učitelský model atomu (2 atomová jádra, 8 elektr ke každému jádru), 20 protonů, 20 neutronů, 20 elektronů) a učitelský model molekuly (po 20 ks černých, červených a bílých kruhů-atomů po 10 ks modrých, zelených a žlutých kruhů-atomů, 50 vazeb, manuál s inš.