Studentská souprava TESS Genetika (pokročilá biologie)

20000710B

Studentská sada TESS Genetika as gelovou elektroforézní jednotkou Vám nabízí moderní, technologicky a cenově dostupné řešení analýzy DNA.

Studentská sada TESS Genetika as gelovou elektroforézní jednotkou pro analýzu DNA.

Souprava obsahuje: • blueGel - gelová elektroforézní jednotka se zabudovaným iluminátorem • 3 v 1 GelGreen® Agarose Tabs™ tablety v balení po 15 pro gelovou elektroforézu • mikropipeta (2-20 µl) • pipetové špičky (96 kusů) • testovací karta pro pipet lžícová špachtle • odměrný válec (100 ml) • Erlenmeyerova baňka se širokým hrdlem (100 ml)

blueGel™ gelová elektroforézní jednotka se zabudovaným transiluminátorem obsahuje samotnou jednotku elektroforézy, 2 hřebeny pro 9 nebo 13 jamek, napájení, skládací tmavou komoru a přihrádku na gel. Rozměry 23 cm x 10 cm x 7 cm, hmotnost cca 350 g, elektrody: platina, nerezavějící ocel, provozní napětí: 48 V.

Tablety GelGreen® Agarose Tabs™, 15 tablet (3 v 1), Agarózní tablety - příslušenství pro DNA a RNA analýzu s blueGel™ gelovým elektroforézním systémem, obsahují také TBE soli a fluorescenční barvivo. Zapomeňte na únavné vážení a pipetování. Jednoduše smíchejte tabletu s destilovanou vodou, převařte a máte hotový gel. S jedním balením umíte vyrobit 15 až 30 gelů.

Pro experimenty je nutné mít následující příslušenství: TBE Buffer, sada plazmidová DNA, sada Test otcovství DNA, sada Lambda DNA, sada Otisky prstů forézní DNA, magnetické míchadlo.