Model cvičné ruky pro nácvik měření krevního tlaku

12000203C

Simulátor krevního tlaku umožňuje měření hodnot systolického i diastolického tlaku.

Simulátor krevního tlaku pomáhá překonat nejistotu, která je běžná při výuce studentů. Realistický model umožňuje přednastavení hodnot systolického i diastolického tlaku, poslech a rozlišování krevního tlaku před vlastní klinickou zkušeností, rozpoznávání 5 korotkoffových fází, elektronicky generované zvuky se digitálně zaznamenají. Instruktor může spolehlivě zjistit, zda student provádí postup přesně. Lehká kalibrace přístroje pro použití s jakýmkoli sphygmomanometrem. Simulátor tlaku krve obsahuje ruku s integrovaným reproduktorem, přístroj na měření krevního tlaku, elektronickou řídící jednotku. Neobsahuje stetoskop.