Code & Go® Robotická myš - Třídní sada

KV020128B

Cenově zvýhodněná sada se 4 robotickými myšmi pro osvojení si základů programování u dětí v předškolním a mladším školním věku.

Dostupnost: Poslední kusy na skladě

Cenově zvýhodněná sada se 4 robotickými myšmi obsahuje všechny didaktické pomůcky pro práci s Code & Go®Robotickou myší. Pomůže učitelům vést interaktivní hodiny a představit základy programování malým dětem již od 5 let. Děti si zábavnou formou osvojí základní programovací koncepty, jako je podmínkové (if-then) a algoritmické myšlení, sekvenční logika, ladění programů, problémové myšlení, prostorová představivost a další. Při práci ve skupinách si děti také tříbí užitečné dovednosti včetně komunikačních a sociálních dovedností a kritického myšlení. Obsah: 2x Robotická myš; 2x Robotická myš - Aktivity; 1x Robotická myš - desková hra; 1x Podložka s čísly 1 - 10 pro Robotickou myš.