Digitální učebnice Fyziky - ZŠ a SŠ - školní licence UČITELSKÁ PLUS

17500012A

Pro UČITELE fyziky. Škola dostane tolik LICENČNÍCH KÓDŮ, kolik je ve škole učitelů fyziky. Licence se aktivují přes internet na muf.skola.sk a jsou vázány na konkrétní hardwarovou konfiguraci počítače. Licenční kódy budou zasílány na školu e-mailem. Při koupi tohoto balíčku obdržíte licenci pro základní školy a zároveň i pro střední školy.

Pro UČITELE fyziky. Škola dostane tolik LICENČNÍCH KÓDŮ, kolik je ve škole učitelů fyziky. Licence se aktivují přes internet na muf.skola.sk a jsou vázány na konkrétní hardwarovou konfiguraci počítače. Licenční kódy budou zasílány na školu e-mailem. Při koupi tohoto balíčku obdržíte licenci výukového programu fyziky pro základní školy a zároveň i pro střední školy.